KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894439
nr 1289 4439
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, Tillskriven, Signerad Ulf, Komposition med figur. Olja på duk, 60x92, oramad
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:26:24
14/11 19:03:05
1.500 kr
18/11 18:21:25
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg